עו"ד פולי אברהם
משרד עורכי דין חדלות פירעון בקרית חיים

החשבונות מעוקלים? גובי ההוצאה לפועל לא מרפים ממך? נסיבות החיים הובילו אותך לחובות עצומים שברור שלא ניתן לסגור אותם? –משרד עו"ד פולי אברהם נמצא כאן בשבילך!

משרד עו"ד פולי אברהם מעניק ייצוג משפטי מקיף, שלם וממוקד בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל, הוצאה לפועל, הסדרי חובות או פירוקים של חברות) לתושבי קריית חיים והסביבה הקרובה.

פעמים רבות, אנו פוגשים במשרדינו חייבים אשר מגיעים אלינו עם סיפורים קורעי לב על הסתבכות עסקית, בריאותית או משפחתית אשר הובילו לחובות עצומים אשר ברור שהם לעולם לא יוכלו לסגור. הניסיון הרב שצברנו בתחום חדלות הפירעון, לימד אותנו כי מצד אחד אף אדם לא חסין מהסתבכות כלכלית, אך מצד שני, בהחלט ניתן לקבל הזדמנות שניה בחיים ואף פעם אסור להרים ידיים מול הנושים החזקים (הבנקים, הספקים, הרשויות וכדומה).

לקבלת ייעוץ משפטי דיסקרטי, מותאם אישית וראשוני בנוגע להליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3939694 ונשמח לעמוד לרשותך. 

עו"ד פולי אברהם -עורכת דין לענייני פשיטת רגל, הסדרי חוב, פירוקים, חדלות פירעון ושיקום כלכלי בקרית חיים

משרד עו"ד פולי אברהם מעניק ייעוץ משפטי ממוקד, מותאם אישית ויצירתי בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי לתושבי קרית חיים והסביבה הקרובה. עורכת דין פולי אברהם מלווה כל לקוח בצורה אישית, אנושית וצמודה עד להשגת היעד הסופי.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

פולי, תודה רבה על כל העזרה המהירה והמקצועית.
כשהגעתי אליך, כבר לא הייתה לי ברירה ובאתי בלי כוחות נפשיים או ציפיות מיוחדות. את מאמינה שאפילו בחלומות הכי ורודים שלי לא חשבתי שזו התוצאה שתצליחי להשיג עבורי.
זה פשוט לא אמיתי, תודה רבה על הכל!!!
מאיה זילברשטיין
גלינה, חיפה

לייעוץ משפטי ראשוני עם פולי אברהם, עו"ד פשיטת רגל בקרית חיים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3939694 ונשמח לעמוד לרשותך!