עמון סתו - משרד עורכי דין פשיטת רגל בקרית חיים

עו"ד עמון סתו
משרד עורכי דין פשיטת רגל בקרית חיים

החשבונות מעוקלים? גובי ההוצאה לפועל לא מרפים ממך? נסיבות החיים הובילו אותך לחובות עצומים שברור שלא ניתן לסגור אותם? –משרד עו"ד עמון סתו נמצא כאן בשבילך!

משרד עו"ד עמון סתו מעניק ייצוג משפטי מקיף, שלם וממוקד בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל, הוצאה לפועל, הסדרי חובות או פירוקים של חברות) לתושבי קריית חיים והסביבה הקרובה.

פעמים רבות, אנו פוגשים במשרדינו חייבים אשר מגיעים אלינו עם סיפורים קורעי לב על הסתבכות עסקית, בריאותית או משפחתית אשר הובילו לחובות עצומים אשר ברור שהם לעולם לא יוכלו לסגור. הניסיון הרב שצברנו בתחום חדלות הפירעון, לימד אותנו כי מצד אחד אף אדם לא חסין מהסתבכות כלכלית, אך מצד שני, בהחלט ניתן לקבל הזדמנות שניה בחיים ואף פעם אסור להרים ידיים מול הנושים החזקים (הבנקים, הספקים, הרשויות וכדומה).

לקבלת ייעוץ משפטי דיסקרטי, מותאם אישית וראשוני בנוגע להליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3939694 ונשמח לעמוד לרשותך. 

עו"ד עמון סתו -עורך דין פשיטת רגל בקרית חיים
הסדרי חוב, פירוקים, חדלות פירעון ושיקום כלכלי בקרית חיים

משרד עו"ד עמון סתו מעניק ייעוץ משפטי ממוקד, מותאם אישית ויצירתי בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי לתושבי קרית חיים והסביבה הקרובה. עו"ד עמון סתו מלווה כל לקוח בצורה אישית, אנושית וצמודה עד להשגת היעד הסופי.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

סתו, תודה רבה על כל העזרה המהירה והמקצועית.
כשהגעתי אליך, כבר לא הייתה לי ברירה ובאתי בלי כוחות נפשיים או ציפיות מיוחדות. אתה מאמין שאפילו בחלומות הכי ורודים שלי לא חשבתי שזו התוצאה שתצליח להשיג עבורי.
זה פשוט לא אמיתי, תודה רבה על הכל!!!
מאיה זילברשטיין
גלינה, חיפה

לייעוץ משפטי ראשוני עם עמון סתו, עו"ד פשיטת רגל בקרית חיים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3939694 ונשמח לעמוד לרשותך!