עורכת דין פולי אברהם

אודות עו"ד פולי אברהם​

עורכת דין בתחום האזרחי-מסחרי והתמחות רבת שנים בתחום חדלות הפירעון והחייבים, בעלת ותק של למעלה מ- 10 שנים.

עו”ד פולי אברהם החלה את דרכה במשרד המשמש כמנהל מיוחד ובעל תפקיד מטעם כונס הנכסים הרשמי. בתקופה זו רכשה ידע רב ויכולת חשיבה המאפשרים לה לבחון את התיקים מתוך היכרות עם הדרישות והציפיות של כונס הנכסים הרשמי ובכך משיגה תוצאות טובות יותר עבור לקוחות המשרד וזאת גם בהכנה המקיפה שניתנת ללקוחות המשרד לקראת החקירה אצל המנהל המיוחד או בפני רשם ההוצאה לפועל (חקירת יכולת).

עו”ד פולי אברהם פעילה בלשכת עורכי הדין בחיפה ומשמשת כיום כסגן יו”ר ועדת עורכי הדין למען הקהילה וסגן יו”ר ועדת מנטורים. כמו-כן חברה בוועדת הוצל”פ וחדלות פירעון והועדה לקידום נשים ועסקים.

במסגרת פעילותה החברתית, עו”ד אברהם מעניקה שירותים משפטיים במסגרת פרויקט “שכר מצווה” המאפשר, למי ידו אינה משגת לשכור שירותי עורך דין, לקבל ייצוג הולם.

עו”ד פולי אברהם מקפידה לעבור השתלמויות מקצועיות על מנת להעניק ללקוחות המשרד שירות המבוסס על ידע עדכני ורחב בתחום חדלות הפירעון ופשיטת הרגל, הוצאה לפועל וליטיגציה.

עו”ד אברהם עברה קורס מקצועי להכשרת דירקטורים מטעם המדרשה לעורכי הדין.

מה הלקוחות מספרים?

במהלך השנים עו"ד פולי אברהם קיבלה אינספור המלצות וחוות דעת חיוביות מלקוחות המשרד. 

כמו כן,  Lawpedia האנציקלופדיה המשפטית הגדירה אותנו בין 5 המשרדים המומלצים ביותר לענייני חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל) בקריות

לקבלת פרטים נוספים או לתיאום פגישת היכרות, ללא כל התחייבות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3939694 ונשמח להעניק לך ייעוץ משפטי נכון, מותאם אישית וממוקד בהתאם לצרכים שלך.

רונן, חיפה

קיבלתי המלצה מחבר על עו"ד פולי אברהם, נפגשנו לשיחת ייעוץ ראשונית ומשם המשכנו קדימה בכל הכוח. תודה על הזמינות, ההקשבה והמקצועיות הרבה – רק בזכותך הצלחתי לפתוח דף חדש בחיים שלי.

אור, קרית מוצקין

הגעתי אל עו"ד פולי אברהם לאחר בתחילת משבר הקורונה עם מטרה לפתוח בהליכי פשיטת רגל.

אחרי הפגישה והבדיקה המקיפה, החלטנו ללכת על הסדר חובות במקום פשיטת רגל אשר תגביל אותי בעתיד.

עו"ד פולי אברהם ניהלה עבורי משא ומתן עם הנושים והגיעה לתוצאות שהפתיעו אותי. תודה רבה על השירות, ההקשבה והירידה לפרטים!

ענבר, קרית חיים

תודה על העזרה, עורכת הדין פולי אברהם מאוד מומלצת!
ישרה, מקצועית ורואה רק את טובת הלקוח.